JUNIOR SALES ASSOCIATE - LEXUNIT Lexunit logo

Fizetés: nettó 300 000 Forint + teljesítményalapú bónusz

Irodánk: 1089 Budapest, Benyovszky Móric utca 2.

Kezdés: Minél hamarabb, annál jobb! :)

Rólunk

Mérnökök vagyunk, startup szemlélettel, egyszerre tudjuk megközelíteni informatikai és mérnöki oldalról a feladatokat. Mesterséges intelligencia alapú támogató rendszerek kidolgozásán, valamint webes alkalmazások front- és back-end fejlesztésein dolgozunk. Egyedi problémákra kínálunk egyedi megoldásokat, elsősorban ipari partnereknek. Csapatunkat szeretnénk egy talpraesett - tanulni vágyó értékesítő kollégával bővíteni, hogy megoldás alapú üzleti modellünkkel minél több ügyfelet elégedetté tegyünk.

Munkaköröd a csapatban

  • Beérkező megkeresések feldolgozása (LinkedIn, ajánlások, PPC)
  • Proaktív kapcsolatépítés potenciális ügyfelekkel (B2B)
  • Jövőbeli ajánlatok kidolgozása a csapattal, üzletkötés támogatása
  • Szoros kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel
  • Riportok, elemzések készítése és kiértékelése
  • Folyamatos tanulás és információ felszívás

Amit elvárunk Tőled

  • 1-2 év szakmai tapasztalat értékesítői pozícióban
  • Magabiztos, C1 szintű angol nyelvtudás - célunk a külföldi terjeszkedés
  • IT terület iránti affinitás
  • Erős kommunikációs készségek szóban és írásban
  • Proaktív gondolkodásmód, csapatjátékos hozzáállás

Amit ajánlunk

  • Intenzív szakmai fejlődés
  • Ráhatás a cég életére - nálunk nem egy porszem leszel a gépezetben!
  • Csapatépítő programok
  • Home office lehetőség
Lexunit csapat fotó

az alábbi űrlap kitöltésével

Referenciák

iContest

iContest